Daj nám vedieť, ako sa ti páči naša nová stránka.
Zadaj, ak chceš byť kontaktovaný (nepovinné)Odoslať feedback

Všetko o zárukách

Tu nájdeš najdôležitejšie informácie ohľadom záruk pre teba a to aby si sa nebál straty svojich peňazí a nervov :)

Sme spoločnosť ktorá existuje na trhu od roku 2010, plníme si záväzky voči našim zamestnancom, zákazníkom, spracovateľom ako aj štátu. Sme mesačný platca DPH na základe povinnosti podľa dosiahnutého obratu.

 

Garancia vrátenia peňazí

- v prípade ak ti pri kontrole originality vybehne vysoká zhoda podkladov a tvoja objednávka sa nedá už opraviť, vrátime ti plnú sumu ktorú si za objednávku zaplatil. Toto by sa ti ale nemalo vôbec stať, keďže za to hrozia spracovateľom sankcie a okamžité ukončenie spolupráce.

Kreditný a aukčný systém + priama komunikácia medzi zákazníkom a spracovateľom

- uhrádzaš svoju objednávku pomocou kreditov (ich stav vidíš po dobití v tvojom profile a máš ho tak pod kontrolov)

- aukčný systém znamená, že ti spracovatelia zadávajú priamo svoje cenové ponuky a ty si len vyberieš

- komunikuješ priamo so spracovateľom, tak ako aj spracovateľ komunikuje priamo s tebou a nedochádza k zbytočným časovým prieťahom ako pri komunikácii ešte cez zákaznícky servis

Anonymita a ochrana osobných údajov

- naša spoločnosť si splnila ohlasovaciu/registračnú povinnosť na Úrade pre ochranu osobných údajov. Tvoje osobné údaje sú použité len v rámci našej spoločnosti a pre naše interné účely.

- registruješ sa len pomocou mailovej adresy, nepotretujeme od teba tvoje osobné údaje ako meno, priezvisko a ani telefonne číslo (neplatí pre spracovateľov - tu ale na základe zákona o ochrane osobných údajov sa nemusíš obávať že by sme prezrádzali tvoje kontaky alebo meno)

Záruka kvality

- spracovatelia ktorých máme sú vysokoškolsky vzdelaní, majú bohaté skúsenosti v jednotlivých odboroch.

- preferujeme kvalitu pred kvanititou - radšej tvoju požiadavku bohužial odmietneme pokiaľ nemáme istotu, že v danom čase nemáme 100% vhodného spracovateľa ktorý sa môže zapojiť do aukcie s cenovou ponukou na základe tvojej požiadavky.

- každé nacenenie od spracovateľov v aukcii kontrolujeme aby sme zabezpečili čo najkvalitnejších spracovateľov v danej problematike ktorú si si zadal a ak ide náročnú objednávku spracovateľov ešte radšej telefonicky kontaktujeme aby sme prediskutovali zvládnutie tvojej objednávky v čo najlepšej kvalite.

- Ak chceš odporučiť nejakého spracovateľa lebo ti nestačia jeho hodnotenia od iných zákazníkov nie je problém (do databázy stále pridávame nových spracovateľov podľa prísneho výberu, preto sa môže stať že ešte nemá hodnotenie od iných zákazníkov), stačí nás kontaktovať mailom a radi ti poradíme.

 

Pekný deň

 

StudentThesis.sk

Súhlasím s pravidlami portálu

Nemáš účet? Zaregistruj sa.

Nepamätáš si heslo? Obnoviť heslo.