Daj nám vedieť, ako sa ti páči naša nová stránka.
Zadaj, ak chceš byť kontaktovaný (nepovinné)Odoslať feedback

Staň sa spracovateľom

Portál StudentThesis ponúka prácu z domu za veľmi výhodných podmienok. Úspešní záujemcovia sa stanú členom kolektívu spracovateľov a budú mať na starosti objednávky od zákazníkov z odboru, ktorý vyštudovali. Práca obnáša vysokokvalitné vypracovanie podkladov k prácam s dodržaním všetkých parametrov zadaných v objednávke. 

Celý systém funguje na príncípe aukcie, spracovávateľ si sám vie zadať v určenom minimálnom a maximálnom rozmedzí cenu za ktorú je ochotný danú objednávku spracovať a komunikuje priamo s objednávateľom.

Každý spracovávateľ získava hodnotenie od objednávateľov. Tým pádom čím vyššie sa posunie tak sa zvyšuje aj potencionálna výška jeho zárobku.

Požiadavky:

  • excelentná orientácia v odbore v ktorom chcete spracovávať objednávky, 
  • bezpodmienečný prístup k internetu a do knižníc,
  • garancia schopnosti dodržiavania termínov,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • ukončený minimálne 1. stupeň vysokoškolského vzdelania

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zaregistrujte sa na našej stránke ako potencionálny spracovávateľ. Nahrajte po registrácii do Vášho profilu, alebo zašlite  mailom na job@studentthesis.sk Váš životopis s ukážkami spracovaných podkladov.

Naša spoločnosť je registrovaná na úrade pre ochranu osobných údajov na základe Zákona NR SR č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údajú nesmú a nebudú sprostredkúvané iným fyzickým ani právnickým osobám.

StudentThesis.sk

Súhlasím s pravidlami portálu

Nemáš účet? Zaregistruj sa.

Nepamätáš si heslo? Obnoviť heslo.