Daj nám vedieť, ako sa ti páči naša nová stránka.
Zadaj, ak chceš byť kontaktovaný (nepovinné)Odoslať feedback

O projekte

Portál StudentThesis.sk vznikol na základe mnohoročných skúsenosti v danej oblasti. Je to síce nová "značka", ale máme za sebou množstvo reálne vypracovaných podkladov, množstvo skúsených spracovávateľov napríklad aj s 3. stupňom vysokoškolské zvdelania. 

V čom sme iní?

Ako prvý poskytujeme aukčný systém výberu spracovateľa podkladov pre tvoju tému. Môžes si vybrať spracovateľa buď na základe ceny, alebo budeš prihliadať na jeho hodnotenie a skúsenosti. 

Poskytujeme ti anonymitu - ako objednávateľ nemusiš zadávať absolutne žiadne tvoje osobné údaje, registráciu stačí spraviť cez akýkoľvek mail, hoci si ho vytvoríš len pre účely spracovanie tvojej objednávky. Nezabudni si ho ale potom kontrolovať, keďže ti na neho budeme zasielať notifikácie a overenie tvojho prístupového konta.

Priama komunikácia so spracovateľom - komunikuješ priamo so spracovateľom ktorého si si na základe aukcie vybral cez naše komunikačné rozhranie na studentthesis.sk, nikto ti od nás nebude volať, písať, potvrdzovať časti podkladov atď., všetko si vykomunikuješ priamo so spracovateľom.

Platby sa vykonávaju cez zabezpčenú platobnú bránu priamo platobnou/kreditnou kartou, takže nemusíš robiť vklady na náš účet zo svojho účtu v hotovosti ani prevodom.

 

StudentThesis.sk

Súhlasím s pravidlami portálu

Nemáš účet? Zaregistruj sa.

Nepamätáš si heslo? Obnoviť heslo.