Daj nám vedieť, ako sa ti páči naša nová stránka.
Zadaj, ak chceš byť kontaktovaný (nepovinné)Odoslať feedback

Bezpečnosť:

Mám naozaj zabezpečenú anonymitu pri objednávaní podkladov pre vypracovanie práce?

Z nášho pohľadu sme pre to urobili maximum. Pri registrácii nie je potrebné aby si vyplnil meno a priezvisko, ani tvoje trvalé bydlisko či iné údaje. Stačí, ak pri registrácii použijš ľubovolný mail a vytvoríš si vlastné heslo. Po registrácii ti vytvorí systém automaticky tvoj nick, pod ktorým budeš komunikovať v rámci portálu s autorom (tiež bude mať vytvorených užívateľský nick).

Akých spracovávateľov podkladov používate?

Výhradne autorov, ktorí majú ukončený 2. alebo 3. stupeň vysokoškolského vzdelania pri podkladoch pre diplomové práce, pri podkladoch pre bakalárky sú to spracovatelia s minimálne Bc. vzdelaním. Každý z našich autorov prechádza online testom, ústnym pohovorom a musí mať za sebou minimálne vypracovaný určitý počet podkladov pre akademické práce.

Uvidí spracovateľ moje údaje?

Nie, len tvoj nick vytvorený automaticky našim systémom. Pri nahrávaní rôznych podkladov, alebo súborov dbaj na to, aby tam nebolo nikde uvedené tvoje, alebo aj žiadne iné podľa ktorého by si mohol byť identifikovateľný. Toto je tvoja povinnosť pokiaľ si chceš zabezpečiť anonymitu voči spracovateľom.


Termíny dodania, cena:

Aký termín odovzdania objednávky by bol z vašej strany možný?

Záleží v prvom rade od teba, aký termín si zadáš. Termín stanov až na čas, kedy objednávku naozaj potrebuješ. Termín totiž výrazne ovplyvňuje cenu. Je samozrejme možné za príplatok spracovať podklady expresne, to ale záleží od rozsahu strán a náročnosti témy. Je to už potom na tebe ako sa rozhodneš na základe ponuky v aukcii, ktorú dostaneš od našich spracovateľov.

Čo ak nebude termín z Vašej strany dodržaný?

Termín dodržaný bude. Ak nie, tak má spracovateľ veľmi vážny problém. Spravili sme maximum pre to, aby k tomu nedochádzalo. Celý čas máš nad objednávkou kontrolu, dostávaš časti práce a môžeš sa spracovateľa pýtať, ako pokračuje v práci na objednávke. Ak by napriek všetkému došlo k porušeniu termínu odovzdania, je to nepríjemné, ale garantujeme ti aspoň to, že neprídeš o svoje peniaze.

Aká bude cenová ponuka?

Cenová ponuka záleží najmä od rozsahu objednávky, jej náročnosti, kvalifikácií a skúseností spracovateľa ako aj času, koľko má spracovateľ na jej zhotovenie. Budeš dostávať v aukcii ponuky priamo od autorov a na základe týchto faktorov, alebo hodnotenia autora si vyberieš takú, ktorá ti vyhovuje.

Je cena konečná, alebo sa bude navyšovať o DPH?

Cena, ktorú uvidíš, v ponuke od spracovateľov je konečná a už sa navyšovať nebude. Je to cena už aj vrátane DPH.

Je možné získať zľavu?

Mávame sezónne zľavy a akcie, budeme informovať o nich na webe alebo na našom facebooku. Čo sa týka cenovej ponuky od spracovateľa, môžeš si skúsiť vyjednať výhodnejšiu cenu, to však záleží od obojstrannej dohody, ale nie nižšiu ako sú minimálne ceny zverejnené na našej stránke a tebe sa zobrazujúce v cenovom rozpätí pri zadávaním tvojej objednávky.

 

Platba:

Platí sa vopred alebo až na konci? Je možné platiť objednávku na splátky?

Samotný proces objednávky je nadstavený tak, že objednávku hradíš po častiach. Platby sú rozdelené v pomere 10%, 30%, 30% a 30%. Za každou platbou nasleduje odovzdanie časti objednávky. Platbu po častiach neumožňujeme iba pri objednávkach, ktoré spĺňajú jedno alebo niekoľko z nasledujúceho: suma do 150€, čas na odovzdanie menej ako 5 dní, rozsah do 10 strán

Aký je spôsob úhrady?

Platbu si môžes zvoliť pomocou platobnej/kreditnej karty alebo pomocou bankového prevodu z účtu na účet. Pre platobné operácie používame profesionálnu zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti GoPay, ktorá spolupracuje priamo so skoro všetkými lokálnymi bankami. Doporučujeme pre uchovanie tvojej anonymity využívať hlavne platbu pomocou platobnej karty, takto sa ku nám nedostanú ani informácie o tvojom čisle účtu. Ak sa rozhodneš využiť platbu prevodom - nevadí, údaje sú výhradne použité len pre naše interné účely.


Spracovanie a odovzdanie objednávky:

Môžem najprv dostať osnovu a vyjadriť sa k nej, prípadne môžem dostať bezplatnú ukážku?

Nekupuješ mačku vo vreci, keďže vidíš hodnotenie spracovateľa a tak vidíš nakoľko je schopný.  Všetci samozrejme prechádzajú prísnym výberovým konaním a teda pre teba pracujú len tí najlepší. Prvá platba je iba 10% z celkovej ceny objednávky a za túto platbu dostaneš osnovu alebo ukážku, podľa toho, ako sa so spracovateľom dohodneš alebo podľa toho čo si objednávka vyžaduje.  Pripomienkovať a vyjadrovať sa môžeš ku ktorejkoľvek časti objednávky až k úplnej spokojnosti.

Bude mi objednávka odovzdávaná po častiach?

Áno, objednávku budeš dostávať po častiach, počas celej objednávky môžeš chatovať priamo so spracovateľom po prihlásení a to cez náš chatovací systém (pomocou vytvoreného nicku) a máš tak objednávku stále pod kontrolou. Odovzdávanie po častiach nepodporujeme iba pri objednávkach, ktoré spĺňajú jedno alebo niekoľko z nasledujúceho: suma do 150€, čas na odovzdanie menej ako 5 dní, rozsah do 10 strán. Vždy ti však spracovateľ môže poslať ukážku cez naše komunikačné rozhranie.

Pošlete mi podklady pre prácu elektronicky alebo v tlačenej forme?

Objednávku ti nebudeme posielať vôbec. Stiahneš si ju totiž sám v elektronickej forme priamo v tvojom užívateľskom rozhraní po tom, ako tam spracovateľ vloží už kompletný súbor.

Viete spracovať aj časť podkladov pre záverečnej práce (napr. len podklady pre teóriu/analytickú časť)?

Áno, samozrejme, spracujeme presne to, čo zadáš do objednávky. Je k tomu ale potrebné dodať spracovateľom to čo už máš spravené, aby ti zbytočne nedodával podklady ktoré si si už sám spracoval. Takto si pozrie čo už máš hotové a dodá ti veci ktoré ti potom tvoju prácu doplnia natolko, aby si ju mohol skompletizovať.

Je súčasťou objednávky aj abstrakt v anglickom jazyku, predhovor?

Je potrebné, aby si to zadal do požiadaviek pri vypĺňaní objednávky alebo vykomunikoval so spracovateľom a nebude to žiadny problém.

Bude v objednávke aj zoznam použitej literatúry?

Áno, zoznam použitej literatúry je povinnou súčasťou každej objednávky, pri ktorej bolo nejakým spôsobom čerpané z externých zdrojov.

Vie spracovateľ formálne upraviť objednávku  podľa školskej metodiky?

Presne na tento účel je v objednávke pole s údajmi o tvojej škole. Ak tieto polia vyplníš, spracovateľ to vezme do úvahy a prispôsobí formátovanie tejto skutočnosti. Pri vypĺňaní objednávky môžeš metodiku v elektronickej forme priložiť ako prílohu, rovnako tak môžeš spraviť aj počas spracúvania objednávky cez komunikačné rozhranie priamo autorovi do správy.

Počet strán zahŕňa aj zoznam literatúry, osnovu (obsah), alebo ako sa počíta rozsah?

Nie, zoznam literatúry a osnova (obsah) je automaticky súčasťou objednávky a do rozsahu sa nezarátava. Rozsah je počet strán čistého textu od úvodu po záver.

Môže mi spracovateľ vypracovať aj podklady k obhajobe k práce?

Áno, môže. Je potrebné to spomenúť pri zadávaní objednávky, aby to spracovateľ zahrnul do svojej cenovej ponuky. Ak máš záujem nechať si spracovať obhajobu po odovzdaní objednávky, zadaj si novu objednávku, ktorú môžeš priradiť spracovateľovi, ktorý ti spracoval objednávku.

Bude súčasťou objednávky aj napríklad Powerpointová prezentácia?

Môže byť. Je potrebné to spomenúť pri zadávaní objednávky, aby to spracovateľ zahrnul do svojej cenovej ponuky. Ak máš záujem nechať si spracovať prezentáciu po odovzdaní objednávky, zadaj si novu objednávku, ktorú môžeš priradiť spracovateľovi, ktorý ti spracoval objednávku.

Počet strán sa ráta na normostrany/počet znakov alebo ako?

Počet strán platí pre štandardný formát veľkosť písma:12, písmo: Times New Roman, riadkovanie 1,5.

 

Komunikácia so spracovateľom a jeho hodnotenie:

Dá sa priamo komunikovať so spracovateľom?

Áno. Na našom portále komunikuješ priamo so spracovateľom, nemusíš čakať na volanie od nášho zákazníckeho centra, ani na nejaké e-maily, ktoré by sme ti zasielali. V rámci nášho interného systému, si vytváraš prístup na stránku len na základe tvojej ľubovoľnej mailovej adresy, systém ti vygeneruje tvoj nick a pod svojim nickom komunikuješ s autorom, ktorý, ma samozrejme tiež vygenerovaný nick pre priamu komunikáciu aj so svojim profilom. Samozrejme, ako portál budeme máme kontrolu nad vzájomnou komuníkáciu z dôvodu dodržiavania pravidiel portálu, vyhýbaniu sa prípadným zakázaným výrazom alebo inému zneužívaniu.

Kedy sa dá komunikovať so spracovateľom (je na to vyhradený čas alebo mám čakať, kedy si spracovateľ pozrie môj e-mail a odpovie, keď bude môcť)?

Nie je tu žiaden vyhradený čas, komunikovať môžeš kedykoľvek tak ako aj spracovateľ po prečítaní tvojej správy môže kedykoľvek odpovedať. Nemusíš ale sa stále prihlasovať a pozerať či prišla odpoveď, systém podporuje mailovú notifikáciu (zdarma) na upozornenie o prijatej pošte, alebo sms notifikáciu, ktorá je spoplatnená.

Pracujú pre Vás vysokoškolsky vzdelaní spracovatelia?

Ano, nie je možné aby pre nás pracoval spracovávateľ bez vysokoškolského vzdelania!

Majú spracovatelia vzdelanie z oblasti, ktorej sa moja objednávka týka?

Áno. Pri zadaní témy do objednávky sú automaticky v rámci aukcie notifikovaní na podanie svojich ponúk spracovávatelia, ktorí majú v príznaku svojho profilu ukončené vzdelania, alebo prax z oblasti ktorú si zadal.

Na čo je hodnotenie spracovateľa?

Autora hodnotia zadávatelia spracovania podkladov, pričom ti prideľujú pozitívne alebo negatívne hodnotenie. Čím má vyššie hodnotenie, tým má väčšiu šancu získať ďalších spokojných zákazníkov v budúcnosti a taktiež mať výhodnejšie ohodnotenie za spracovanie podkladov. Pozitívne hodnotenie získa tým, že bude dodržiavať podmienky, ktoré sú najdôležitejšie pre teba ako zákazníka a to hlavne: dodržanie časového obdobia na dodanie, originalita, kvalita a celkový dojem so spracovania podkladov práce.

 

StudentThesis.sk


Súhlasím s pravidlami portálu

Nemáš účet? Zaregistruj sa.

Nepamätáš si heslo? Obnoviť heslo.