Daj nám vedieť, ako sa ti páči naša nová stránka.
Zadaj, ak chceš byť kontaktovaný (nepovinné)Odoslať feedback

Jednoducho, anonymne a prehľadne .... 

 

1. Začni tým, že vyplníš objednávku - je zatiaľ nezáväzná

Nezadávaš žiadne osobné údaje, iba e-mail (pokojne si vytvor nový, nemusíš používať meno.priezvisko@mail.com,). Pri zadávaní e-mailu mysli na to, že ti tam budú chodiť notifikácie a podstatné zmeny v tvojej objednávke, takže by to mal byť e-mail, ktorý pravidelne, najlepšie denne kontroluješ.

Zadanie objednávky je samozrejme zadarmo. Čím viac informácií o objednávke poskytneš, tým lepšiu predstavu budú spracovatelia o nej mať. Venuj pozornosť odboru. Od toho záleží, koľkým spracovateľom sa tvoja objednávka zobrazí. Ak máš tému napríklad Osobnosť manažéra v podniku, tak túto tému by mohli vedieť spracovať personalisti, ekonómovia, ale aj tí, ktorí študovali manažment.

 

2. Objednávka je vyplnená, super.

Príde ti e-mail s prihlasovacími údajmi do tvojho konta. Buď si ich zapíš alebo si zmeň heslo na také, ktoré si pamätáš, lebo to budeš fakt potrebovať.

Bez toho, aby si sa prihlásil do svojho konta u nás veľa vody nenamútiš. Prečo? Čítaj ďalej.... Po prihlásení sa na svoje konto vidíš okrem iného aj svoju objednávku.

Krátko po jej zadaní (ak si neni extrémista a nezadal si ju napriklad o druhej v noci v stave zúfalstva) sa o ňu začnú uchádzať naši špičkoví spracovatelia s cenovými ponukami.

Keď si klikneš na detail ponuky, môžeš si s dotyčným chatovať, pýtať sa ho na všetko čo potrebuješ, dokonca aj zjednávať cenu ak sa ti zdá privysoká. Tiež si vieš pozrieť hodnotenie tohto spracovateľa, aby si vedel, či hovoríš s nováčikom alebo so skúseným borcom. Od toho by sa mala odvíjať aj jeho cenová ponuka. Na každú zmenu ohľadom cenovej ponuky, novej ceny či odpovede na správy ktoré si písal spracovateľovi budeš upozornený notifikačným mailom na adresu ktorú si zadal pri registrácii.

 

3. Keď sa rozhodneš pre niektorú ponuku, jednoducho stačí túto ponuku prijať - objednávka je od tohoto okamihu záväzná.

Na to, aby si to celé spečatil, je potrebná platba. V tomto kroku už zadávaš osobné údaje - POZOR, ale tieto idú zabezpečenej platobnej brány, ktorá má zabezpečenie a ochranu osobných údajov na najvyššej možnej úrovni, takže buď úplne v kľude. Tieto osobné údaje sa ku nám nedostávajú. Tvoju objednávku evidujeme len pod jej číslom a tvojim nickom.

Doporučujeme použivať platbu pomocou platobnej karty, keďže platba je okamžite u nás pripísaná a môže sa hneď na tvojej objednávke pracovať. V prípade prevodu cez banku môže prísť aj k 48 hodinovému zdržaniu a tym pádom budeš dlhšie čakať na pripísanie kreditov ktoré slúžia na úhradu.

Ak máš objednávku, ktorá spĺňa aspoň jedno z nasledujúcich kritérií (menej ako 10 strán, menej ako 5 dní na spracovanie, celková suma za objednávku menšia ako 160€ s DPH), požadujeme od teba celú platbu vopred. Je to preto, aby sa celý proces nezdržiaval platbami a všetci sa mohli venovať tomu, čo vedia najlepšie. Spracovateľ svojej robote a ty usmerňovaniu objednávky. Je na tebe, ako sa so spracovateľom dohodneš na tom, ako často chceš vidieť ukážku objednávky a podobne.

Ak máš rozsiahlejšiu objednávku, tak na začiatku nám stačí 10% z ceny celej objednávky. Za to v krátkom čase dostaneš osnovu alebo malú ukážku tvojej objednávky, podľa toho, čo potrebuješ a podľa toho ako sa dohodnete. Teraz je na tebe, aby si súbor od spracovateľa poriadne pozrel, a buď ho schválil alebo napísal usmernenia pre spracovateľa. Neschvaľuj súbor, pokiaľ s ním nie si naozaj spokojný. Ty najlepšie vieš, ako má tvoja objednávka vyzerať, takže to jednoducho napíš. Ak náhodou nevieš, áno môže sa to stať, tak ti radíme vybrať si spracovateľa, ktorý má výborné hodnotenia a tým pádom už dokáže písať podľa tvojich predstáv a podľa najvyšších štandardov, keďže je predpoklad, že s takými objednávkami ako je tá tvoja má už dostatok skúseností.

Keď prijatý súbor od spracovatela schváliš (DOPORUČUJEME každú časť prekonzultovať s tvojím školiteľom), budeme od teba chcieť ďalšiu platbu a to vo výške 30%. Za túto platbu dostaneš od spracovateľa tretinu tvojej objednávky. Opäť je na tebe, aby si súbor poriadne prezrel a skontroloval či je podľa tvojich predstáv. Ak nie, tak napíš v komunikačnom rozhraní spracovateľovi, ako si to predstavuješ. Napíš, čo sa ti na objednávke páči, čoho sa má držať, a naopak, čo používať má a čoho sa má vyvarovať. Rovnako postupuješ aj pri ďalších dvoch platbách o veľkosti 30% a ďalších 2 častiach objednávky.

 

4. Po prebratí posledného súboru ti začína plynúť lehota 7 dní.

Táto lehota slúži na to, aby ste si so spracovateľom navzájom vykomunikovali prípadné potrebné úpravy poslednej časti súboru a aby si si dal skontrolovať originalitu práce. Finálne spracovaný súbor si môžeš zadarmo nahrať a overiť na http://odevzdej.cz/, odkiaľ ti príde mailom protokol a do 5 dní bude tvoja práca z daného portálu automaticky vymazaná. Samozrejme ak si v časovej tiesni, prácu môžeš podľa inštrukcii na danom portále zmazať aj skôr.

Keď bude všetko v poriadku, ohodnoť spracovateľa a jeho výkon pri práci na tvojej objednávke. Ak tak do 10 dní nespravíš, systém dáva automaticky kladné hodnotenie, takže využi túto možnosť, aby mali aj ostatní užívatelia všetky potrebné informácie o tom, ako spracovateľ pracuje. Pomôže to aj tebe pri tvojich ďalších objednávkach.

 

5. Chcem viac strán ako som mal zaplatených, alebo extra úpravy

Nie je problém... Ak si bol spokojný so spracovateľom ktorý ti pripravoval podklady, vieš si dať podľa pravidiel portálu naceniť dodatočné práce takým istým spôsobom ako si zadával svoju pôvodnú objednávku s tým rozdielom, že túto požiadavku vieš v detaile objednávky nasmerovať už priamo na spracovateľa ktorý ti spracoval tvoju pôvodnú objednávku.

Choď do zadania novej objednávky, vyplň názov, počeť strán, termín do kedy to potebuješ a potom stačí keď zadáš jeho nick na konci detailu objednávky. Dáš svoju objednávku odoslať a tebou vybranému spracovateľovi príde výzva na nacenenie. Ty ju potom potvrdíš a ďalší postup je taký istý ako v predchádzajúcich bodoch.

 

StudentThesis.sk

Súhlasím s pravidlami portálu

Nemáš účet? Zaregistruj sa.

Nepamätáš si heslo? Obnoviť heslo.